گارانتی

مراحل و نکات پذیرش گارانتی کارتخوان سیار

گارانتی یک مفهوم عمیق از تعهد ارائه‌دهنده یک خدمت به مشتریان خود می‌باشد. شرکت ای تی آی همواره تلاش نموده تا با پیشنهادات و خدماتی متمایز رضایت مشتریان خود را بدست آورد. به همراه هر محصول، کارت گارانتی هولوگرام‌داری ارسال خواهد شد که علاوه بر مشخصات خریدار دستگاه، سریال دستگاه هم بر روی آن درج شده است.

این کارت گارانتی دوازده ماه اعتبار داشته و پس از آن این گارانتی با تایید نماینده شرکت قابل تمدید خواهد بود. هدف ما از تمدید گارانتی تضمین پشتیبانی ما از محصول خود می‌باشد.

رویه ارسال برای گارانتی

1. تماس با دفتر کرج : 02191031959 2. مشاوره تلفنی جهت رفع ایراد در صورت امکان، در غیر این صورت تایید پذیرش و اجازه ارسال دستگاه به شرکت 3. ارسال دستگاه فقط  از طریق پست به آدرس: کرج، فردیس، فلکه سوم، خیابان 28 شرقی (خیابان آتش نشانی)، جنب فروشگاه ستاره طلایی، ساختمان ماهور، پلاک 19، طبقه 2، واحد 6 کد پستی: تماس بگیرید 4. فرآیند تعمیرات در ای تی آی بسته به مشکل و حجم کاری، ۷ تا ۱۴ روز کاری می‌باشد. 5. بازگشت دستگاه به همکاران از طریق پست پیشتاز یا تیباکس و یا ارسال از طریق پایانه انجام می‌گردد.

نکات قابل توجه

1. با توجه به قیمت‌های رقابتی ارائه‌شده به همکاران، شرکت هیچگونه هزینه حمل و نقلی را در پروسه تعمیرات نمی‌پذیرد؛ مگر آنکه دستگاه در هنگام تحویل، دچار مشکل یا ایرادی باشد.

2. دستگاه حتما با کارتن و در بسته‌بندی مناسب ارسال گردد. هر نوع خسارت ناشی از ضربه متوجه همکار خواهد بود.

3. گارانتی تنها شامل ایراداتی هست که به صورت طبیعی و بدون دخالت پذیرنده برای دستگاه پیش آمده و حتی شامل سوختن دستگاه هم نمی‌باشد.

4. هرگونه مشکلی که توسط پذیرنده برای دستگاه ایجاد گردد، شامل گارانتی نبود و صرفا شامل تعمیرات می‌باشد و هزینه تعمیرات برای همکار یا پذیرنده در نظر گرفته می‌شود.

موارد شامل گارانتی

1. گارانتی ای تی آی شامل هرگونه مشکلی می‌باشد که پذیرنده یا همکار در آن نقشی ندارد؛ همچون عدم عملکرد مناسب پرینتر، کارت ریدر، باطری و یا حتی خاموش شدن

2. مدت گارانتی دستگاه شش ماه می‌ باشد و در شش ماه رایگان می باشد. پذیرنده می تواند با پرداخت مبلغ 240 هزار تومان (ماهی 20 هزار تومان) به صورت سالیانه گارانتی دستگاه خود را تمدید کند و همواره از عملکرد دستگاه خود اطمینان حاصل کند.

3. باطری به دلیل ساختار مصرفی آن شامل گارانتی بلند مدت نبوده و مدت گارانتی آن ۲ ماه می باشد. (علت مدت کم گارانتی باطری این است که یک باطری معیوب بعد از یک هفته کار با دستگاه ضعف خود را نمایان می سازد)

4. وسایل مصرفی همچون شارژر شامل گارانتی نیستند.

5. رفع تمپر دستگاه تا ۲ بار صورت می پذیرد، پس از بار دوم هر بار رفع تمپر 70 هزار تومان هزینه در بر خواهد داشت.

6. در مورد زمان و مفاد گارانتی هیچ استثنایی وجود ندارد و بر اساس زمانبندی اعلام شده دستگاه شما آماده تحویل می‌گردد.

7. مسئولیت هر گونه عدم مراقبت و استفاده نامناسب پذیرنده یا همکار از دستگاه که سبب بروز خطا یا ایراد در دستگاه شود، متوجه خود پذیرنده و همکار می باشد. این بدین معنی هست هر گونه آسیب توسط عامل خارجی به دستگاه شامل گارانتی نیست.

مانند:

1) شارژ نامناسب باطری
2) ضربه به دستگاه
3) سرقت یا گم کردن
4) خیس شدن دستگاه
5) گم کردن غلتک دستگاه
6) شکستن درب دستگاه